Alice Murtagh from the Corlesmore office reports  that on the Sunday, 01 September, the Lithuanian fishing club in Ireland ‘Go&Catch‘ organized a coarse fishing competition on Lough Garadice.
24 anglers took part on Church and Haughton’s shores. During the 5 hours competition 36.240kg of coarse fish were landed, mostly hybrids and roach.

Top 5:

DOVYDAS JENKO
1
4.860kg
DONATAS  NEKRAŠIUS
2
3.280kg
ARVYDAS  MENČINSKAS
3
3.180kg
DARIUS  VALENTINAVIČIUS
4
3.040kg
PAULIUS NENARTAVIČIUS
5
2.980kg

Competition was sponsored by www.bowwowshop.ie and www.mainirishangling.com

Go fishing…

Panašu,kad po ilgų kalbų ir pamąstymų ledai pajudėjo,kelių žmonių iniciatyva buvo įkurtas Lietuviškas žvejų klubas Airijoje “Go & Catch”. Mums gyvenantiems ir mėgstantiems žvejoti lietuviams Airijoje išpuolė neeilinė galimybė,mėgautis nepakartojama šios šalies gamta ir jos neįprastai žuvingaisvandenimis,Airija drąsiai galime vadinti “žvejų rojus”,neveltui į šia šalį žvejai plūsta iš viso pasaulio,kad galetu susikauti su savo svajonių žuvimi,o mums net nereikia toli keliauti,visa tai yra šalia mūsų,ežerai,upės ir jo didenybė Atlantas su savo žūvų gausa ir įvairove. Taigi jeigu mėgsti pažvejot ir tavo požiuris į žvejyba yra “teisingas”,turi idomių įdejų ir pasiūlymų ar tiesiog mėgsti leisti laiką bendraminčių kompanijoje,nedvejok,junkis prie mūsų
www.goandcatch.com